GAZETE SOKAK – Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde gece gündüz durmadan sürdüren HDP Eşbaşkan Adayları Op. Dr. Demir ve Korkmaz Batman Petrol Spor (Yarasalar) Taraftar Grubu’nu ziyaret etti.

COŞKUYLA KARŞILADILAR

Seçim çalışmaları süresince gittikleri her yerde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eşbaşkan Adayları Op. Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz Yarasalar tarafından muhteşem bir şekilde karşılandı.

YARASALAR: KAYYUMLARI YIKMAYA GELDİK

‘Yarasalar’ Belediye Eşbaşkan Adayları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’ı, karşılarında görünce “Gücüne güç katmaya geldik, kayyumları yıkmaya geldik, HDP seninle ölmeye geldik” diyerek sloganları arttı.

Ateşte demledikleri çaydan Eşbaşkan Adaylarına ve beraberindeki partililere ikram eden Yarasalar Grubu; barış, demokrasi, kardeşlik ve özgürlüklerin savunucusu olan, hak ve adaletten yana tavır koyan HDP’nin desteklenmesi gerektiğinin mesajını verdi.

ULAŞIM DESTEĞİ İSTEDİLER

Batman belediyesinin kendilerini ulaşım anlamında daha çok desteklemesini isteyen Yarasalar’ın gösterdiği misafirperverlik ve samimi yaklaşımları dikkatlerden kaçmadı.

‘SPORA DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEK’

Yarasalar’ın samimi yaklaşımlarından mutluluk duyduklarını belirten Belediye Eşbaşkan Adayları Dr. Demir ve Songül Korkmaz, “Seçim çalışmalarımız süresince en renkli ziyaretimizi, Batman Yarasalar Taraftar Grubu gerçekleştirdik. Gençlerle ilgili projelerimizi anlattık. Batman futbolunu konuştuk. Yarasalara bu farklı ve güzel karşılamadan dolayı teşekkür ederiz. Gençlere ve spora desteğimiz her zaman olacaktır” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...