24 Haziran’da yapılacak seçimler için partiler tarafından aday belirleme çalışmaları devam ederken; Van, Hakkâri TTB Odası Başkanı psikiyatri uzmanı Dr. Özgür Deniz Değer Van’a milletvekili olmak için HDP’den aday adaylığını açıkladı.

Van, Muradiye doğumlu olan genç Uzman Doktor Özgür Deniz Değer, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 2 yıl Muradiye Devlet Hastanesinde pratisyen hekim olarak çalıştı.

Dr. Özgür Deniz Değer, daha sonra girdiği uzmanlık sınavını kazanarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde uzmanlığını tamamladı. Değer, İstanbul’da bulunduğu dönemlerde 2 yıl Türkiye Psikiyatri Derneğinin İstanbul şube başkan yardımcılığı görevini yürüttü.

Dr. Özgür Deniz Değer, başarıyla tamamladığı uzmanlığının ardından bir süre Sivas’ta görev yaptı. Ardından Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başlayan Uzman Dr. Özgür Deniz Değer bir süre önce buradan da ayrılarak özel kliniğini kurdu.

Bir yılı aşkın bir süre Van TV’de sağlık programı sunan Uzman Dr. Özgür Deniz Değer; öz kültürüne olan bağlılığı ve bilgi – birikimi ile dikkat çekiyor.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerde HDP’den milletvekili aday adayı olan Değer evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...