GAZETE SOKAK –HDP Eşbaşkan Adayları Korkmaz ve Demir TEMPO Çağrı Merkezini ziyaret etti.

Yerel seçimlere 3 gün kala Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz ve Op. Dr. Mehmet Demir, Batman’da yaklaşık 500 kişiye iş olanağı sağlayan TEMPO Çağrı Merkezini ziyaret ederek projelerini anlattı.

Seçim çalışmaları kapsamında; Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle birlikte TEMPO Çağrı Merkezi personelini ziyaret eden HDP Batman Belediye Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet Demir, “Barış ve kardeşliğin daha güçlü duruma gelmesi için 31 Mart’ta yapılacak seçimler sonucunda HDP adayları olarak, halkın desteğiyle rekor oy alacağımızı biliyoruz. Ancak, halkın iradesini gasp ederek kayyum atayanlara Batman halkının tek yürek olup daha da güçlü bir cevap vermesi gerekiyor. Bu anlamda halkımıza güvenimiz tamdır. Halkın gücü ve desteğiyle 1 Nisan’dan sonra gene halkımızla birlikte kentimizi; barış ve kardeşlik perspektifi ile yöneteceğiz” dediler.

Yüzlerce personelin çalıştığı TEMO Çağrı Merkezinde HDP Belediye Eşbaşkan Adayları Korkmaz ve Dr. Demir’e gösterilen yoğun ilgi dikkat çekerken, ziyaret sonrası çalışanlar eşbaşkan adaylarıyla hatıra fotoğrafı çekmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...