GAZETE SOKAK – Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü koronavirüsü ile mücadele ekipleri, kamusal alanlarda dezenfekte çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü koronavirüsü ile mücadele ekipleri, tedbir amaçlı Siirt Merkez’de vatandaşların yoğun olarak kullandıkları yerleri ve kamu kurumlarında dezenkfekte çalışması yapıyor.

Ekipler, koronovirüse karşı tedbir amaçlı Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi (Sevgi Evleri), Halk Kütüphaneleri, Havalimanı iç kısımları, Siirt İl Emniyet Müdürlüğü, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Eski Polis Okulu, Çakmak ve Keşkol durakları ile ulaşım araçları, taksi ve taksi durakları gibi vatandaşlarımızın sıklıkla kullandığı yerleri, araçları ve kamu kurumlarını dezenfekte ediyor.

Dezenfekte çalışmalarını her gün genişleterek sürdüreceklerini belirten Temizlik İşleri Müdürlüğü, “Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz ve çalışmalarımızı her geçen gün daha da artırarak vatandaşların yoğun olarak bulunduğu alanları ve kamu kurumlarını dezenfekte ederek koronavirüse karşı tedbiri elden bırakmayacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...