GAZETE SOKAK – Siirt Belediyesi Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele ekipleri, salgına karşı tedbirler kapsamında vatandaşların dokunmak zorunda kaldığı her yeri dezenfekte etmeye devam ediyor.

Salgının yayılmasına karşı mücadele eden Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, günlük olarak il merkezindeki tüm sağlık ocaklarını ve bankaların ATM’lerini dezenfekte etmeyi sürdürüyor. Ekipler, resmi kurum ve kuruluşlarda da dezenfekte çalışmalarına ara vermeden çalışmalarına devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürü Fırat Toprak, koronavirüs salgınına karşı mücadelede üst düzey bir çalışma yürüttüklerini belirterek “Koronavirüs salgınına karşı vatandaşlarımızın elinin değdiği her yeri, her alanı dezenfekte etmeye devam ediyoruz. Tüm enerjimizle, ekipmanımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz, ekiplerimiz ile görevimizin başındayız ve salgının önlenmesi için her alanda tedbirler alarak dezenfekte çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da rica ediyoruz, lütfen zorunlu olmadıkça evlerimizde kalalım. Kendimizi, ailemizi ve ilimizi bu salgından koruyalım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...