GAZETE SOKAK – Batman’ın Kozluk ilçesinde halka hitap eden HDP Eş Genel Başkanı Temelli coşkuyla karşılandı.

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli Kozluk halkıyla buluşmadan önce Bekirhan beldesi seçim bürosu önünde toplanan Bekirhan’lıları selamladı.

Kozluk Halk Buluşmasına HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli’nin yanı sıra HDP Kozluk Belediye Eşbaşkan Adayları Nazmiye Avcı, Ayhan Eren, Batman Belediye Eşbaşkanı Sabri Özdemir, HDP Batman Belediye Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz, Dr. Mehmet Demir, TJA aktivistleri ve HDP yöneticileri katıldı.

Seçim çalışmaları kapsamında mitinglerine devam eden Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Sezai Temelli ‘Kozluk Ya Me Ye’ sloganlarıyla karşılandı.

Miting coşkusuyla geçen Halk Buluşmasında Kozluklulara hitap eden HDP Eş Genel Başkanı Temeli, “21 Mart’ta Batman’da yapılacak Newroz Bayramına Kozlukluların güçlü bir şekilde katılım sağlaması bekliyoruz. Bu temelde 31 Mart yerel seçimlerinde HDP’nin Kozluk belediyesini kazanacağımız, bugünkü coşkunuzla daha bariz bir şekilde bu durum ortaya çıkmıştır. Halk burada, halk HDP ile. Şimdi HDP zamanı. Şimdi iktidar zamanı. Önce yerelde sonra tüm Türkiye’de iktidara geleceğiz. Seçimlere çok az zaman kaldı. Yedi 24 çalışacağız. Sandıklarımıza sahip çıkacağız” dedi.

Sezai Temelli Kozluk’tan ayrıldıktan sonra katılacağı miting için Siirt’e geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...