GAZETE SOKAK – Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen konserde sahne alan Şerzat ve Xece, Batmanlı hayranlarına muhteşem bir konser verdi.

Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen konsere Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Milletvekili Dr. Nejdet İpekyüz, Batman Belediyesi Eş Başkanı Songül Korkmaz, HDP Batman İl Eşbaşkanı İkram İrgi, Belediye Eşbaşkan Yardımcıları Şehriban Aydın ve Mehmet Salih Çetinkaya, Bekirhan Belde Eşbaşkanı Gülistan Sönük ile halk katıldı.

KATILIMCILAR SALONA SIĞMADI

Batmanlıların yoğun katılım sağladığı konsere salonun yetersiz olması nedeniyle izdiham yaşandı. Konseri izlemeye gelen yüzlerce yurttaş salonun yetersiz kalması nedeniyle geri dönmek zorunda kaldı.

KATILIMCILAR EŞLİK ETTİ

Sahne performansları ve söyledikleri şarkılarla sevenlerine doyumsuz bir gece yaşatan genç sanatçı Şêrzat ve Xecê’ın söylediği birbirinden güzel Kürtçe eserlere katılımcılar hep bir ağızdan eşlik etti.

EŞBAŞKAN KORKMAZ: BATMANLILARA HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUZ

Konser sonrası konuşan Belediye EşBaşkanı Songül Korkmaz, “Konser salonunu tıklım tıklım dolduran Batmanlılara güzel bir programda bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadık. Batman Belediyesi olarak sizlere hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz, sizler hizmetlerin en güzeline ve en iyisine layıksınız. En sevilen sanatçıları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz“ dedi.

Konser sonunda sanatçı Şerzat’a Bekirhan Belde Eşbaşkanı Gülistan Sönük, Xece’ye ise Batman Belediyesi Eşbaşkanı Songül Korkmaz Batman’ın simgesi olan petrol pompası maketini takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...