Armed Baran DEĞER

GAZETE SOKAK – 4362 sokağı ziyaret eden genç muhtar adayı Sabahattin Gerkin, Gültepe mahallesinin Batman’ın en gelişmiş yerleşim alanlarından biri olmasına rağmen bazı sokaklara yeterli hizmetin gitmediğini söyledi.

‘ÜVEY EVLAT MUAMELESİ’

Genç, güler yüzlü ve dinamik yapısıyla halkın sevgisini kazanmayı başaran muhtar adayı Gerkin, Gültepe mahallesinin 4362 sokağına üvey evlat muamelesi yapıldığını belirterek, “Seçilmişlik önemli olduğu kadar ayrımcılıktan da uzak olmalıdır. Mahallemizde ne yazık ki hizmet ayrımı görüyoruz. Seçildiğim takdirde ayrım yapmadan mahallemizin bütün sakinlerine eşit şartlarda hizmet edeceğim. Bana oy vermeyenlere daha fazla hizmet edeceğim. Bu bağlamda muhtar olduğum gibi ilk işlerimden bir tanesi 4362 sokağın yoluna asfalt döşemektir” dedi.

‘DOĞAL GAZ HATTI DÖŞENECEK’

Doğal gaz hattının 300 metre 4362 sokağın yakınından geçmesine rağmen sokak sakinlerinin doğal gazdan faydalanamadığının altını çizen Gültepe mahallesi muhtar adayı Gerkin, bu sorunu çözmek için gereken girişimlerde bulunarak sokak sakinlerinin doğal gaz sorununu gidereceğini ifade etti.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN GERKİN’E TAM DESTEK

Muhtar adayı Gerkin’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinlerinden Süleyman Titiz, “Bizim için esas olan eşitliktir. Ayrım yapmadan muhtarlık yapacağına inandığımız genç muhtar adayı Sabahattin Gerkin’i destekleyeceğiz. Biz sadece kendine ve yakın çevresine değil, herkese eşit mesafede çalışacak olan adaletli bir muhtar istiyoruz. Şimdiden Gerkin’e başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...