GAZETE SOKAK – Batman Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mehmet Atlı ve Cevdet Bağca konserinde yaşanan yoğun ilgi izdihama neden oldu.

Batman Belediyesi tarafından organize edilen konserde sahne alan Mehmet Atlı ve Cevdet Bağca seslendirdikleri ezgilerle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen konseri izlemek için saatler önce gelen yurttaşlar Mehmet Atlı ve Cevdet Bağca’yı dinlemek için sabırsızlıkla bekledi. Yaşanan yoğun katılımdan dolayı salonda yer bulamayan Batmanlılar ara boşluklarda oturarak konseri izledi. Yoğunluk nedeniyle 500 kişilik salonda 1000’e yakın yurttaş Mehmet Atlı ve Cevdet Bağca’nın konserini izledi.

Yoğun ilginin olduğu gecede önce sahne alan Mehmet Atlı kendine has yorumu ve muhteşem sesiyle seslendirdiği birbirinden güzel Kürtçe eserlerle seyircileri adeta mest etti. Daha sonra sahneye çıkan Cevdet Bağca ise söylediği ezgilerle salondakileri Batman’da sahne alan müzik adamı Mehmet Atlı ve sanatçı Cevdet Bağca, organizasyonu düzenleyen Batman Belediyesine ve yoğun ilgi gösteren katılımcılara teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...