GAZETE SOKAK – Bütün alanlarda 31 Mart 2019 yerel seçimlerine ara vermeden çalışmalarını sürdüren HDP’liler gittikleri yer yerde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

HDP HER YERDE

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Belediye Eşbaşkan Adayları; kent merkezinin yanı sıra ilçe ve beldelerde yerel seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürürken, HDP Batman Milletvekili Av. Ayşe Acar Başaran İl Genel Meclis adaylarıyla birlikte köy köy dolaşarak partisinin barış, demokrasi, halkçı ve özgürlükçü politikalarını anlatıyor.

KÖY KÖY DOLAŞIYORLAR

HDP Batman Milletvekili Acar Başaran bir grup partiliyle birlikte Batman merkeze bağlı; Krêdiyê, Tilmis, Receban, Bleyder, Barisil, Şikeftan, Zaxora, Zêrîyê, Qurê, Koxika ve Zorava köylerine giderek yurttaşların sorunlarını dinlemekle beraber, İl Genel Meclisi işin çalışmalarına devam ediyor.

MİLLETVEKİLİ BAŞARAN’A SEVGİ SELİ

Köyleri ziyaret eden Batman Milletvekili Acar Başaran; kadın, çocuk, genç ve yaşlılar olmak üzere her yaş kesimi tarafından yoğun ilgi görüyor. Başaran’ın gittiği köylerde yurttaşlar HDP bayraklarıyla halaylar çekerek seçim çalışmalarına katkı sunuyor.

‘HALKIN HDP’YE DESTEĞİ GİDEREK ARTIYOR’

Seçim çalışmalarının oldukça verimli geçtiğini belirten HDP Batman Milletvekili Başaran, “Gittiğimiz her yerde halkımızın sıcaklığıyla karşılaşıyoruz. Halkımızın HDP’ye olan desteği giderek artıyor. Bu destek 31 Mart yerel seçimlerine daha güçlü bir şekilde yansıyacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...