GAZETE SOKAK – “Oğluna okul pantolonu alamadığı için intihar eden İsmail Devrim’in” haberini ilk olarak duyuran gazeteci Ergün Demir, jandarma tarafından gözaltına alındı.

Kocaeli’de “Oğluna okul pantolonu alamadığı için intihar eden İsmail Devrim’in” haberini ilk olarak Astakos Haber sitesinde yayımlayan gazeteci Ergün Demir gözaltına alındı.

Hereke’de ikamet eden, İsmail Devrim, oğluna pantolon alamadığı için hayatını son vermişti.

Haberi ilk olarak ortaya çıkaran ve duyuran gazeteci Ergün Demir, jandarma tarafından gözaltına alındı. astakoshaber.com haber sitesinin de Genel Yayın Yönetmeni olan Demir, ifade vermesi için İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne çağırıldı. Emniyet Müdürlüğü’ne giden Ergün Demir için burada Körfez İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından gözaltı işlemi başlatıldı.

Hereke Jandarma Komutanlığı’nda bekletilen Demir’in ifadesinin alınacağı belirtiliyor. Kocaeli Zirve gazetesinin telefonla ulaştığı Ergün Demir, “Ekipler önce evime gelmişler, evde olmadığımı öğrendiklerinde beni aradılar, ben de güvenlik güçlerine kendim teslim oldum. Şu anda ifade vermek üzere karakola götürülüyorum” dedi. (MEZOPOTAMYA AJANS)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...