GAZETE SOKAK – “İş Sağlığı ve Güvenliği Değerlendirme Toplantısı” Eşbaşkanlar Şehsade Kurt ve Azim Yacan’ın katılımıyla düzenlendi. Toplantıda konuşan İş Güvenliği Uzmanı Kadri Salaz, iş sağlığı ve güvenliği için risklerin belirlenmesi ve önlemlerin alınması gerektiğini söyledi.

İpekyolu Belediyesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen “ İş Sağlığı ve Güvenliği Değerlendirme Toplantısına” İpekyolu Belediye Eşbaşkanları Şehsade Kurt, Azim Yacan, İpekyolu Belediye Eşbaşkan Yardımcısı Özlem Tüci, İş güvenliğinden sorumlu olan belediye personeli ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği(OSGB) uzmanları katıldı.

İŞ SAĞLIĞI UZMANI SALAZ: RİSKLER BELİRLENEREK TEDBİRLER ALINMALI

Toplantıda konuşan ve İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin bilgiler veren İş Güvenliği Uzmanı Kadri Salaz, İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin her aşamada risklerin belirlenmesi, önlemlerin alınması, belediye çalışanlarının bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesine yönelik çalışmaların yapılması gerektiğinin önemine vurgu yaparak gereken tedbirlerin alınmasının önemine dikkati çekti.

EŞBAŞKANLAR KURT VE YACAN: İŞ SAĞLIĞINI KORUMAK BİZİM GÖREVİMİZDİR

Toplantıda son olarak söz alan Eş Başkanlar Şehsade Kurt ve Azim Yacan ise “İş güvenliği ve sağlığına önem veriyoruz. Belediyemizde çalışan işçilerin iş güvenliğini ve sağlığını korumak bizim görevimizdir. Bununla ilgili her türlü önlemi almaya hazırız ’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...