GAZETE SOKAK – 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren HDP Batman Milletvekili Dr. Nejdet İpekyüz Beşiri’de ziyaretlerine devam ediyor.

Beşiri Belediye Eşbaşkan Adayları ve Meclis Üyeleriyle birlikte pazar esnafını ziyaret eden Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Milletvekili Dr. İpekyüz, yapılacak yerel seçimlerde demokrasi, halkların kardeşliği, barış, hak ve özgürlüklerden yana olan HDP’li Belediye Eşbaşkan Adaylarının desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Beraberindeki partililerle daha sonra tekstil çalışanlarını ziyaret eden HDP Milletvekili Dr. İpekyüz, 31 Mart belediye seçimlerinde emekten yana olan Halkların Demokratik Partisi Eşbaşkan Adayları için destek istedi. Tekstil işçileri tarafından alkışlarla karşılanan Dr. İpekyüz gördüğü ilgiden ve yapılan sıcak karşılamadan dolayı teşekkür etti.

Beşiri’de Hastanede tedavi görenleri de ziyaret eden İpekyüz geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastane ziyaretinin ardından Beşirili ailelerin evlerine de misafir olup sorunlarını dinledi.

Son olarak İkiköprü beldesine geçen Milletvekili Dr. İpekyüz burada da HDP’nin seçim lokalini ziyaret ederek halkla sohbet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...