GAZETE SOKAK – 24 Haziran’da yapılacak seçimler için çalışmalarını sürdüren Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Milletvekili (Adayı) Av. Ayşe Acar Başaran gittiği her yerde çığ gibi halkın ilgisiyle karşılaşıyor.

SEMT PAZARLARINA ZİYARET

HDP Batman İl Başkanı Nizamettin Toğuç, il yöneticileri Songül Korkmaz, Vildan Ergül, Abdullah Yıldız ve çok sayıda partiliyle semt pazarlarını ziyaret eden HDP Milletvekili Av. Ayşe Acar Başaran gördüğü ilgi karşısında 24 Haziran seçimleri için bir kat daha umutlandığını söyledi.

PAZARCI ESNAFI: PARTİMİZ HDP, UMUDUMUZ DEMİRTAŞ

Ayşe Acar Başaran ve beraberindekileri karşısında gören semt pazarı esnafı, “Partimiz HDP, umudumuz Demirtaş” diye sloganlar attı. Halkın heyecanıyla karşılaşan Milletvekili Acar Başaran ise bütün savaş çığırtkanlıkları ve yok etme politikalarına rağmen halklarımızın barış, demokrasi ve özgürlükçü isteminden vazgeçmediğini ifade etti.

20 HAZİRAN HDP MİTİNGİEN HALK DAVET EDİLDİ

20 Haziran günü Batman’da yapılacak ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın katılacağı miting için beraberindeki partililerle birlikte broşür dağıtan Acar Başaran, Batman halkını mitin günü alana davet etti.

“25 HAZİRAN GÜNÜ DEMOKRASİ GÜNEŞİNİ DOĞACAK”

24 Haziran seçimlerine de değinen Acar Başaran, “24 Haziran Türkiye’de demokrasi ve barış için dönüm noktası olacaktır. Halkımızın bütün baskı ve zorluklara rağmen 25 Haziran sabahında demokrasi güneşini doğuracağını biliyor ve heyecanla bekliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...