GAZETE SOKAK – Her fırsatta egemenler ve özellikle de ülke yöneticileri tarafından sıkça kullanılan ama hiçbir zaman olması gerektiği gibi uygulanmayan; demokrasi, barış, adalet, hak, hukuk gibi kavramlar her geçen gün daha da yıpranmaya yüz tutarken, toplumların insani ilacı ve sosyolojik anlamda adeta kötülüklerin panzehiri olması gereken bu kavramlar ne yazık ki hep söylemlerde kalıyor.

Ama bu değerleri koruyan ve halklarımıza hizmet etmek için bütün direnciyle çırpınanlar da var. İşte bunlardan biri de insan hakları savunucusu HDP Kocaeli 1. Sıra milletvekili Dr. Ömer Faruk Gergerlioğlu’dur.

Dr. Gergerlioğlu, mütevazı yapısı ve insani değerlere olan yaklaşımından dolayı gittiği her yerde değer görüyor. Kocaeli’nde seçim çalışmalarını sürdüren Gergerlioğlu gitti her yerde ve her kesim tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Derince’de seçim çalışmalarını sürdüren Gergerlioğlu, “Derince Yenikent mahallesi esnaflarımızı ziyaret edip Kadir Gecemizi tebrik ettik. Bu mübarek gecenin hatırına inşallah ülkemize ve dünyamıza barış gelir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...