GAZETE SOKAK – 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerine kısa bir süre kala Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eşbaşkan Adayı Operatör Dr. Mehmet Demir toplumun her kesimine ulaşarak yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

EŞBAŞKN ADAYI ALKIŞLARLA KARŞILANDI

Belediye Meclis Üyeleri, HDP, DBP yöneticileri ve çok sayıda partili ile birlikte Barış Bölgesinde bulunan Pazaaryeri, Bağlar, Sağlık ve Kültür mahallelerinin esnafını ziyaret eden Belediye Eşbaşkan Adayı Dr. Mehmet Demir alkışlarla karşılandı.

“BATMANLILARLA BİRLİKTE BELEDİYEYİ YÖNETECEĞİZ”

Beraberindeki partililerle birlikte daha sonra Komando Caddesi Esnafını ziyaret eden HDP Belediye Eşbaşkan Adayı Dr. Demir burada da halkın adeta sevgi seliyle karşılandı. Gittiği her yerde barış, kardeşlik, özgürlük ve adalet adına umut veren Dr. Demir, 31 Mart’tan sonra Batmanlılarla birlikte dayanışma içerisinde belediyeyi yöneteceklerini yineledi.

HDP Eşbaşkan Adayı Dr. Demir, yaşlılara özel ilgi gösterdi.

NEWROZ’A DAVET

Beraberindeki partililerle ziyaret ettikleri esnafların 21 Mart’ta yapılacak Newroz Bayramına halkı davet eden Belediye Eşbaşkan Adayı Dr. Demir, “Newroz; umudun, özgürlüğün, direnişin ve baharın gelişinin habercisidir. Newroz zulme karşı baş kaldırıdır. Dehaq’ların zulmünün son bulmasıdır. Bu nedenle Dehaq’ların zulmüne dur demek için 21 Mart günü tüm halkımızı, kutlayacağımız Newroz bayramına davet ediyoruz” dedi.

HDP Batman Belediye Eşbaşkan Adayı Dr. Mehmet Demir’i gören mahalleli çocuklar birlikte fotoğraf çektirmek istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...