HDP Belediye Eşbaşkan adayları Korkmaz ve Demir pazarcıları ziyaret etti.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eşbaşkan adayları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet Demir Yeşiltepe mahallesindeki semt pazarı ile mahalle esnafını ziyaret etti.


EŞBAŞKANLARA YOĞUN İLGİ

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ve seçim çalışmaları ile ilgili pazarcılara ve esnafa broşür dağıtan HDP Batman Belediye Eşbaşkan adayları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet yoğun ilgiyle karşılaştı.


ÇOCUKLAR EŞBAŞKANLAR İLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ

Gittikleri her yerde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan HDP Belediye Eşbaşkan adayları Korkmaz ve Demir kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyen çocuklarla birlikte objektiflere poz vermeyi ihmal etmedi. Eşbaşkanlarla birlikte aynı fotoğraf karesinde yer alan çocukların mutlulukları yüzlerine yansıdı.


SEÇİM LOKALINA DAVET

Kısa bir süre önce miting havasında kitlesel bir şekilde coşku ile Yaşam Hastanesi yanında açılan HDP’nin merkez lokaline halkı davet eden Eşbaşkan adayları Korkmaz ve Demir, 31 Mart’tan sonra halkla birlikte belediyeyi yöneteceklerini yinelediler.
Eşbaşkan adayları 19 Mayıs mahallesinde açılan Demokrasi Bölgesi seçim lokaline de halkın giderek çalışmalara katılmasını istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...