GAZETE SOKAK – 31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala HDP Belediye Eşbaşkan Adayları gece gündüz durmadan çalışmalarını sürdürüyor.

Esnafları ziyaret eden Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet Demir halkı, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar programına ve Lokal açılışlarına davet etti.

Gündüz saatlerinde semt pazarı esnafını ziyaret eden Belediye Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz, Dr. Mehmet Demir ve HDP Kadın Meclisi aktivistleri yoğun ilgiyle karşılaştı.

Gecenin geç saatlerine kadar çalışmalarını sürdüren HDP’li Eşbaşkan Adayları Korkmaz ve Demir, Petrolkent Mahallesi Özgürlük Bölgesinde bugün akşam saat 20:00’da açılacak olan Seçim Lokali için bildiri dağıtarak halkı davet etti.

Yaptıkları çalışmalar ile ilgili açıklamada bulunan HDP Belediye Eşbaşkan Adayı Korkmaz, “Partimizin özgürlükçü, demokratik ve barışçıl çizgisi gereği 31 Mart yerel seçimlerinde esas projemiz olan belediyeyi kazanıp tekrar halklarımızla birlikte yönetmektir” dedi.

Erkek Eşbaşkan Adayı Dr. Mehmet Demir ise, “Şimdiye kadar partili arkadaşlarımızla yaptığımız çalışmaların yansıması sonucunda yoğun ilgi görüyoruz. Bunun sonucu bu seçimlerde çok farklı yansıyacak. 31 Mart seçimlerinde bir kez daha rekor oyla Batman Belediyesini kazanarak halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...