GAZETE SOKAK – Ülkenin dört bir yanında çalışmalarını yoğun bir şekilde yürüten HDP Eşbaşkan Adayları halkla buluşmaya devam ediyor.

Bütün yurttaşlara birebir ulaşarak 31 Mart belediye seçimleri için çalışmalarını sürdüren Batman’ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü Beldesi, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Belediye Eşbaşkan Adayları Hatice Taş ve Osman Karabult Pazar esnafını ve aileleri ziyaret etti.

‘SEMP PAZARI ESNAFINAN DESTEK SÖZÜ’

HDP PM Üyesi Abdurrezak Ekinci, Meclis üyeleri ve partililerle birlikte seçim çalışmalarını yürüten HDP İkiköprü Belediye Eşbaşkan Adayları Hatice Taş ve Osman Karabulut, beldede kurulan semt pazarını ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Pazar esnafından destek sözü alan Eşbaşkan Adayları Taş ve Karabulut beraberindeki partililerle birlikte daha sonra aile ziyaretleri ziyaret etti.

‘BELEDİYEYİ HALKIMIZLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’

Ev ve işyerlerini tek tek gezerek çalışmalarını yürüten Eşbaşkan Adayları Taş ve Karabulut İkiköprülü aileleri de unutmadı. Gittikleri her yerde halkın sevgisiyle karşılaşan Eşbaşkan Adayları Taş ve Karabulut, 1 Nisan’dan itibaren halkla beraber belediyeyi yöneteceklerini söyledi.

‘KAYYUM KÖPRÜLERİNE GEÇİT VERMEYECEĞİZ’

Eşbaşkan Adayı Hatice Taş, “Partimiz HDP’nin insani değerler, kültürel, kardeşlik, barış, demokrasi, hak ve adalet felsefesi doğrultusunda yaptığımız çalışmalar sonucunda belediyemizi tekrar kazanarak belde halkıyla birlikte yöneteceğiz. Bu temelde kayyumların köprülerine bir daha geçit vermemek için İkiköprülülerin 31 Mart seçimlerinde HDP’ye oy vermelerini istiyoruz” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...