GAZETE SOKAK – Yerel seçimlere kısa bir süre kala HDP Belediye Eşbaşkan Adayları Korkmaz ve Demir Batman halkıyla buluşmayı sürdürüyor.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet Demir seçim çalışmaları kapsamında Ek Sanayi esnafını ziyaret ederek emek ve emekçinin sorunlarını konuştu.

HDP İl yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili ile birlikte Ek Sanayi esnafı ile bir araya gelen Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet Demir, HDP’nin barış ve demokrasi ile birlikte bir emek partisi olmanın yanı sıra toplumsal anlamda bütün insani değerler için mücadele ettiğini ve bu nedenle de daha çok desteklenmesi gerektiğini vurguladılar.

Ek Sanayi esnafı tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Batman Belediye Eşbaşkan Adayları Korkmaz ve Dr. Demir, “Gittiğimiz her yerde halkımız partimize, bizlere yüreğini sunmaktan ve desteklerini esirgemekten yana tavır koyuyor. Bu bağlamda bizler de her zaman olduğu gibi halkımızın hasret kaldığı toplumsal barışa, özgürlüklere ve özlemle beklediği HDP belediyecilik anlayışını 31 Mart tarihinden itibaren yeniden ama daha gür bir sesle kazanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün ise sanayi emekçisi arkadaşlarımızla görüştük. Gösterdikleri ilgiden dolayı hepsine tek tek teşekkür ederiz” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...