GAZETE SOKAK – Seçim çalışmalarını halkla birlikte yürüten HDP Hasankeyf Belediye Eşbaşkan Adayları Mecit Tokdemir ve Zozan şimşek, çarşı esnafını ziyaret etti.

Ilısu Barajı suları altında kalması beklenen 12 bin yıllık tarihi geçmişi ile Mezopotamya’nın insanlık beşiği ve tarih hazinesi Batman’ın Hasankeyf ilçesinde Halkların Demokratik Partisi (HDP) Belediye Eşbaşkan Adayları Mecit Tokdemir ve Zozan Şimşek iddialı bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Seçim çalışmalarına Hasankeyf’in tarihi çarşısında devam eden Eşbaşkan Adayları Tokdemir ve Şimşek gittikleri her yerde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Yaptıkları kapsamlı çalışmalar sonucunda Hasankeyf’te yaşayan tüm halklara ulaştıklarını aktaran Eşbaşkan Adayları Tokdemir ve Şimşek, “Medeniyetlerin temel noktası olan Hasankeyf halklarının 31 Mart yerel seçimlerde; barış, demokrasi ve halkların kardeşliğini savunan HDP’ye oy vereceklerini biliyoruz. Gittiğimiz her yerde bize olan ilgilerinden bu durum bariz bir şekilde ortaya çıkıyor. Bizler de değerli halklarımızla birlikte belediyeyi yönetmek için gece gündüz durmadan çalışıyoruz” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...