GAZETE SOKAK – HDP Belediye Eşbaşkan Adayları Batman Park AVM esnafını ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz ve Dr. Mehmet Demir 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında Batman Park AVM esnafını ziyaret ederek projelerini anlattı.

HDP Belediye Eşbaşkan Adayları Songül Korkmaz, Operatör Dr. Mehmet Demir, HDP Batman Milletvekili Feleknaz Uca, parti yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve bir grup partili ile birlikte Batman Park Alışveriş Merkezi esnafını ziyaret etti.

Batman Park AVM esnafından yoğun ilgi gören HDP Belediye Eşbaşkan Adayları Korkmaz ve Dr. Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde belediyeyi yüzde 80’lere varan bir oy farkla kazanmak için halkın daha fazla desteğine ihtiyaç duyduklarını dile getirerek, “Şimdiden seçimleri zaten kazanmışız. Amacımız, en az, yüzde 80 oy almaktır. Bunun için de halkın desteğine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. 31 Mart’tan sonra Batman’da çok şey değişecek çünkü 31 Mart kayyumların gitme günüdür. O gün itibariyle, halkımız iradesiyle, kentini bizimle birlikte yönetecek. Onun için barış, demokrasi ve halkların kardeşliği adresi olan HDP daha çok desteklenmelidir” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...