Özdemir ve Korkmaz STL’ları ziyaret etti

GAZETE SOKAK – Halkaların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eşbaşkan Adayları Sabri Özdemir ve Songül Korkmaz seçim çalışmaları kapsamında kentte bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek görüş ve önerilerini aldı.

Belediye Eşbaşkan Adayları Sabri Özdemir, Songül Korkmaz, HDP Batman Milletvekili Mehmet Rüştü Tiryaki, İl Eşbaşkanı İkram İrgi, Belediye Meclis üyeleri ve parti yöneticileri Ziraat Odasını ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

AYDİŞ: MUTLULUK DUYDUK

Eşbaşkan Adayları Özdemir ve Korkmaz’ın ziyaretinden mutluluk duyduklarını belirten Ziraat Odası Başkanı Nizamettin Aydiş, demokratik sistemle yönetilen belediyeciliğin ziraatçılar için daha yararlı olacağını söyledi.

ORTAK PROJELER

Daha sonra Batman Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Birliği Başkanı Nimetullah Durmaz ve birlik yöneticilerini ziyaret eden Özdemir ve Korkmaz, 31 Mart yerele seçimlerinden sonra sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projeler hazırlayıp karşılıklı desteğin sağlanması için çalışmalar yürüteceklerini dile getirdiler. Eşbaşkan adaylarının ziyaretinden memnuniyet duyduğunu aktaran Durmaz, seçim sonrası belediye ile ortak projeler yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ

Daha sonra Batman Kahveciler Odası Başkanı Mülazım Temeli ziyaret eden Eşbaşkan adayları Özdemir ve Korkmaz 31 Mart’ta yapılacak belediye seçimleri öncesi Kahveciler Odası yönetimin görüş ve önerilerini aldı.

ŞOFÖRLER ODASINA ZİYARET

Son olarak Batman Şoförler Odası Başkanı ve yönetimini ziyaret eden Eşbaşkan adayları Özdemir ve Korkmaz burada da oda başkanı Şerif Göynen ile bir süre sohbet görüş alışverişinde bulundu. Oda yönetimi adına Eşbaşkanların ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getiren Göymen önümüzdeki seçimlerde demokrasi ve barıştan yana mücadele eden, halktan ve emekten yana olanların desteklenmesi gerektiğinin altını çizdi.