GAZETE SOKAK – 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Belediye Eşbaşkan adayları Sabri Özdemir ve Songül Korkmaz gittikleri her yerde adeta halkın sevgi seli ile karşılaşıyorlar.

‘BELEDİYE KAYYUMDAN ALINIP GERÇEK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLECEK’

Seçim çalışmaları kapsamında; HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, Belediye Meclis üyeleri, parti yöneticileri ile birlikte Sebze – Meyve Hal başkanı Abid Teymur’u ziyaret eden Eşbaşkan adayları Sabri Özdemir ve Songül Korkmaz 31 Mart tarihinde yapılacak seçimlerde belediyenin daha güçlü bir şekilde kayyumdan alınıp gerçek sahibi olan halka teslim edilmesi için her kesin çok çalışması gerektiğini vurguladılar.

HAL ESNAFINDAN DESTEK SÖZÜ

Daha sonra hal esnafını ziyaret eden Sabri Özdemir ve Korkmaz yaşanan ekonomik kriz ile ilgili bilgi aldı. Hal esnafı ise seçimlerde Özdemir ve Korkmaz’ı destekleme sözü verdi.

OTOGAR ESNAFINDAN TAM DESTEK

Çalışmaları kapsamında Batman Şehirler Arası Otobüs Terminalini de ziyaret eden HDP Belediye Eşbaşkan adayları Özdemir ve Korkmaz burada da esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Karşılarında Eşbaşkan adaylarıyla birlikte HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran ve parti yöneticilerini gören esnafların mutluluğu yüzlerine yansıdı.

OTO GALERİCİLERİ ZİYARET

Son olarak beraberindeki partililerle birlikte Oto Galericiler Sitesine geçen HDP Belediye Eşbaşkan adayları Özdemir ve Korkmaz buradaki esnafların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bütün iş yerlerini tek tek ziyaret eden Eşbaşkan adaları esnaflardan tam destek sözü aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...