GAZETE SOKAK – Geçmiş yıllarda daha çok hayvancılıkla geçimini sağlayan Gap mahallesi sakinlerinin arsalarının değer kazanmasıyla yaptıkları modern binalarla beraber açılan lüks iş yerleri ilgi odağı haline geldi.

Daha önce hayvan barınağı olarak kullanılan bir çok alanda inşa edilen lüks binaların altında açılan cafe, restaurant ve diğer iş yerleri Batmanlıların uğrak yerleri haline geldi.

Son olarak Gap mahallesinde açılan Eliza Cafe, mimari dekorasyonu ve iç dizayniyle görenleri hayran bırakıyor.

2512 sokakta hizmet vermeye başlayan 400 metre kare genişliği olan Eliza Cafe’nin modern ama eskitmeyi yansıtan dekorasyonu adeta şiir yazdırırcasına insanın yüreğine imgeleri davet ediyor..

İç dizaynı ve tasarımı Ressam Ramazan Alp tarafından yapılan Eliz Cafe’nin işletme müdürü Salman Otanç, amaçlarının Batman’da yaşayanlara ve il dışından gelen misafirlere nezih bir ortamda hizmet vermek olduğunu belirterek, “Batman’da çok sayıda cafe bulunmaktadır. Buradaki mekanların çoğu birbirine benziyor ve herkes kendi esnaflık anlayışıyla hizmet vermeye çalışıyor. Biz Batman’a farklı bir dekor ile Eliza Cafe’yi kazandırdık. İşletmemizde aparat yiyecekler ve sıcak içeceklerle kaliteden ödün vermeden ama ekonomik koşulları da göz önünde bulundurarak konuklarımızı incitmeden hzimet veriyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...