Uzun yıllardan beri iş imkânı yaratma alanında binlerce kişiye umut olan Ezel 1 Güvenlik firması pandemi döneminde de, bakanlığın genelgesi ve belirlediği kurallar çerçevesinde de çalışmalarını sürdürüyor.

GAZETE SOKAK – Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük eğitim kurumu Ezel 1 Özel Güvenlik bünyesinde verilen kurslar sonucunda her yıl binlerce kişi sertifika sahibi olup iş bulma imkânı elde ediyor.

Bilindiği gibi kurumsal firmaların başarı sırrı; disiplin, dürüstlük ve ilkeli çalışmalar yapmakla ancak sağlanabilir. Bu anlamda seçkin, eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile alanında bölgede ön sırada yer alan Ezel 1 Güvenlik, bir taraftan kriz ve ekonomik çıkmaza rağmen gençlere iş bulma imkânı oluştururken diğer yandan da çalışma ağını geliştirmeye devam ediyor.

Bünyamin Nayman

Batman’da kendi alanında adeta bölgenin yıldızı gibi parlayan Ezel 1 Güvenliğin genel koordinatörü Bünyamin Nayman, amaçlarının her zaman olduğu gibi pandemi ve ekonomik kriz sürecinde de kursiyerlerine iş imkanı sağlamak olduğunu belirterek, “Ezel 1 Güvenlik, kendi alanında bölgenin ilk kurumudur ve en büyüğüdür. Şimdiye dek verdiğimiz eğitimler sonucunda binlerce gencimizin iş bulma olanağını sağladık. Bu zor dönemde de insanlarımıza faydalı olmak için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 850 metrekareden oluşan özel güvenlik eğitim kurumumuz, tüm kanuni haklar ile ve deneyimli eğiticilerle silahlı, silahsız, ilk yardım temel eğitimiyle hizmet veriyor” dedi.

Ezel 1 Özel Güvenlik Kurumu halen Batman’ın Sağlık Mahallesi Kıbrıs Şehitler Bulvarı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi karşısında hizmete devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...