Koronavirüs (Kovid – 19) salgını dünya genelinde gün geçtikçe kimlik ve ırk ayrımı yapmadan can almaya devam ederken, Batman’da da etkisini sürdürüyor.

1500 AİLEYE GIDA DESTEĞİ

Yaşanan salgından etkilenmemek için dışarıya çıkamayan toplumun büyük kesiminin yaşadığı ekonomik sıkıntılarını ve gıda desteğini hayırseverler ve işadamları imkanları dahilinde gidermeye çalışırken, Batmanlı genç işadamı Alişan yargı örnek bir davranışa imza atarak ihtiyaç sahibi olan 1500 aileye gıda paketi dağıttı.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ KENDİSİ TESPİT EDİYOR

İhtiyaç sahibi olan aileleri bizzat tespit ederek bu zor günlerde desteğini esirgemeyen genç işadamı Alişan Yargı’nın bu örnek davranışı Batmanlılar tarafından taktirle karşılanırken; ilk etapta 1500 aileye verilen gıda paketlerinin desteği devam edecek.

GIDA DESTEĞİ DEVAM EDECEK

Önümüzdeki günlerde bu desteğin devam edeceğini belirten Alişan Yargı, “İlk etapta 1500 aileye paketlerini teslim ettik. Önümüzdeki günlerde 2’nci ve 3’üncü gıda desteğimiz devam edecek. Amacımız, küresel bir düşman olan bu salgın günlerinde evlerinde çıkamayan, çalışamayan maddi sıkıntı çeken insanlarımıza destek olmaktır” dedi.

Yargı’nın dağıttığı yardım kolilerinde çay, şeker, un, yağ, makarna, mercimek, zeytin gibi temel gıda maddeleri bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...