GAZETE SOKAK – Yeni Yaşam Gazetesi, Sakarya’da işlenen nefret cinayeti nedenyle “Evet, Kürdüz!” manşetiyle çıktı.

Sakarya’da önlerini kesen grubun “Kürt müsünüz” sorusuna “evet” cevabını veren Kadir Sakçı’nın öldürülmesi ve oğlu Murat Sakçı’nın ise yaralanması üzerine Yeni Yaşam Gazetesi bugünkü sayısında “Evet, Kürdüz!” manşeti ile çıktı.

Gazetenin spotunda ise, “Sakarya’da ‘Kürt müsünüz’ sorusuna ‘Evet, Kürdüz’ yanıtı veren baba katledildi, oğlu ağır yaralı. HDP, AKP-MHP ittifakının ortak yaşamı dinamitlediğini kaydederken, Kürt olmak artık öldürülme sebebi…” ifadeleri yer aldı.

Kamuoyunun gündemine oturan saldırı ve işlenen nefret cinayeti sonrası açıklama yapan Sakarya Valiliği, benzer vakalarda karşılaşıldığı gibi olayı sıradan bir adli vaka olarak ele aldı. Olayın “küfürlü konuşma” üzerine çıktığını savunan valilik, saldırganın ise “alkollü” olduğunu öne sürdü. MAhacklink nedir hacklin seo ve hacklinkin faydaları

hacklink hacklink satış hacklink panel hacklink al hacklink seo evden eve nakliyat bmw yedek parça mercedes yedek parça seo nedir seo analiz googlede üst sıraya çıkmak gibi kesin sonuçlarla seo çalışmasında kaliteli hizmet veren hacklink adresi www.profseo.co dur.evden eve nakliyat böcek ilaçlama paykasa paykasa bozdurma aradığınız bütün kelimeler sadece burda.
instagram takipçi hilesi
bypass shell
hacklink satış
hacklink panel
wso shell
hacklink
hacklink al
seo nedir
Google

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...