GAZETE SOKAK – Rekor oyla HDP’den Belediye Eş bakanı seçilen Dr. Demir ve Korkmaz Batman halkına teşekkür etti.

Gece gündüz durmadan yoğun bir tempo ile çalışarak toplumun her kesimine ulaşıp partileri HDP’nin politikalarını ve belediyecilik anlayışını anlatan Belediye Eşbaşkanları Op. Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz yayınladıkları mesajla Batman halkına teşekkür etti.

Batman Belediye Eşbaşkanları Op. Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’ın mesajı şöyle:

“Halkımızla beraber rekor bir oyla tarih yazdık. Seçim süreci boyunca bir saniye bile durmadan ulaşabildiğimiz herkese, her tarafa gittik.
Her türlü engellemelere rağmen partimizle, gençlerimizle, kadın arkadaşlarımızla bir an bile durmadan halkımıza gittik, halkımızı dinledik. Bizler rekor bir oy alacağımızı biliyorduk.

Çok iyi biliyoruz ki bu başarı halkımızın başarısıdır, Batman’ımızın başarısıdır. Kazanan Batmandır. Bu bağlamda bundan sonraki hedefimiz artık şehrimizi örnek bir kent haline getirip hep beraber çalışmaktır.

Bu sonuçlar bizleri mutlu etmiştir ancak yüreğimiz bir yandan da buruktur. Biliyorsunuz ki açlık grevleri devam etmektedir. Açlık grevinde olan başta Leyla Güven arkadaşımız olmak üzere tüm arkadaşlarımızın taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi en büyük dileğimizdir. Buradan tüm açlık grevindeki arkadaşlarımızı selamlıyoruz.

Son olarak herkes çok iyi bilsin ki halkımız her şeyin en güzelini, en iyisini hakketmektedir ve tüm çabalarımız buna yönelik olacaktır. Tüm Batman halkımızı en kalbi duygularımızla selamlıyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Batmanımıza hayırlı olsun..!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...