GAZETE SOKAK – Seçim çalışmaları sürecinde Batman halkına verdikleri hizmet sözlerini gece gündüz durmadan yerine getirmek için çalışan Batman Belediye Eşbaşkanları Demir ve Korkmaz birimleri denetlemeye devam ediyor.

İtfaiye ve Makine İkmal Birimini ziyaret eden Eşbaşkanlar Op. Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, çalışmaları yerinde inceleyerek Batman halkına daha iyi hizmet etmek için gerekli talimatı verdi.

Eşbaşkanlar Demir ve Korkmaz, personelden belediyenin ulaşım, araç bakım – onarım ve araç yeterliliği gibi konular hakkında bilgi alarak mevcut eksikliklerin giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını aktardı.

Demir ve Korkmaz, belediyenin halktan kendilerine emaneti olduğunu, kişisel zenginleşme ve rant alanı olmadığına dikkat çekerek, başta eşbaşkanlar olarak bütün personelin bu emanete sahip çıkama bilinciyle çalışması gerektiğine vurgu yaptı.

Kesinlikle farklı amaçlara müsaade edilmeyeceğini ifade eden Eşbaşkanlar Demir ve Korkmaz, bu konuda temel önceliklerinin emanete sahip çıkmak olacağını aktardılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...