GAZETE SOKAK – Erciş ilçe Belediye Eşbaşkanı Çetin Ramazan bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Savaşsız, sömürüsüz bir dünya dileğiyle halkımızın bayramını kutluyorum” dedi.

Erciş Belediye Eşbaşkan Yıldız Çetin, yayınladığı bayram mesajında barış, kardeşlik, hak, adalet için çalıştıklarını ifade ederek şöyle dedi:

“Bayramlarda, barış, hoşgörü, dayanışma ve dostluklar pekişir. 11 Ayın sultanı olan Ramazan ayı boyunca belediye iftar çadırında zaman buldukça halkımızla bir araya gelerek paylaşımcı ve dayanışmacı ruha uygun bir ortamda iftarımızı açtık. Ramazan süresince halkımızdan gördüğümüz memnuniyet, bizleri çok memnun etti. Bayramlar toplumsal birlikteliğin sağlandığı, değerlerin anımsandığı, mutluluk, güzellik ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, karşılıklı saygı ve sevginin esirgenmediği, barış ve kardeşliğin yaşandığı günlerdir. Ramazan Bayramı’nın bütün insanlığa kardeşlik, barış ve huzur getirmesini diliyorum, savaşsız, sömürüsüz bir dünyada, tüm insanların barış, kardeşlik ve huzur içinde yaşamasını diliyorum. Bu vesileyle başta Erciş halkı olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Bayram’ın tüm insanlığa; mutluluk, huzur, barış, kardeşlik ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...