GAZETE SOKAK (ÖZEL) Türkiye Muay Thai Ferederasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Büyükler ve Gençler, Bay – Bayan Türkiye Şampiyonası 18 – 23 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak.

Batman’dan müsabakalara katılacak Süper Ring ekibi şampiyon olarak geri dönmeye kararlı.

Süper Ring Spor Salonu Muay Thai eğitmeni Cihan Kalık amaçlarının kazanmanın yanı sıra spor adına kardeşlik mesajları vermek istediklerini belirterek, “Biz zaten sürekli bir şekilde şampiyonaya katılma anlayışıyla öğrencilerimizi çalıştırıyoruz. Her an önümüzde bir maç olacakmış gibi öğrencilerimize emek veriyoruz. Antalya’da yapılacak olan Türkiye şampiyonası müsabakaları için 2 aydan beri sporcularımıza yönelik çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırdık. Amacımız kardeşliğe hizmet eden Muay Thai sporu aracılığıyla kardeşlik ağını daha da genişletmekle beraber şampiyon olmaktır. Bu temelde müsabakaya katılmamızı sağlayan başta Gençlik Spor il müdürümüz Halil Eren hocamıza, şube müdürü Burak Eren ve Halil Çöl‘e şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Cihan Kalık’ın yetiştirdiği, Batman’dan Mazlum Arığ, Lokman Deniz, İbrahim Halil Akyüz ve bir çok sporcunun Türkiye şampiyonasına katılacağı ve katılımcı sporcuların kesin amacının kazanmak olduğunu, sporcuların morallerinin oldukça yüksek olduğu gözlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...