GAZETE SOKAK – Kısa bir süre önce Atatürk Parkı yanında açılan Birinci Batman Geleneksel Giyim ve Sanat Fuarı yoğun ilgi görüyor. Yüzde 70’e varan indirimlerle 500 metre kare alanda kurulan Giyim ve Sanat Fuarına akın eden Batmanlılar yüzde 70’e varan indirimlerden faydalanarak alış veriş yapıyor.

5 OCAĞA KADAR AÇIK KALACAK

Batmanlı genç işadamı Hamza Aslan’ın organize ettiği fuar, 5 Ocak 2020 tarihine kadar Batmanlılara hizmet verecek. Fuara katılan firmaların Batman’dan olması dikkat çekerken, uygulanan indirimler de alış veriş yapan yurttaşları mutlu ediyor.

HER KESİME HİTAP EDİYOR

Hamza Aslan fuarda seçili markaların bay – bayan ve çocuk ürün gruplarıyla 5 Ocak tarihine kadar Batman halkına hizmet vereceğini belirterek, “Öncelikli amacımız, yaşanan kriz sürecinde Batman esnafına ve kentte yaşayan insanlarımıza katkı sunmaktır. Fuarımız geleneksel olduğu için bu yıl birincisini gerçekleştiriyoruz. Sonraki yıllarda daha da büyüyerek hizmetlerimize devam edeceğiz. Fuarımızın en önemli özelliği ise katılımcıların yerel esnaflardan oluşmasıdır” dedi.

YÜZDE 70’E VARAN İNDİRİMLER

Katılımcıların, fuarda yüzde 70’e varan indirimlerle ürünlerini Batmanlıların hizmetine sunmakla beraber kaliteden ödün vermeyeceklerinin altını çizen genç işadamı Hamza Aslan, “Fuarımızda yüzde 70’e varan indirimlerle marka ürünleri halkımıza sunuyoruz. Bu temelde yerel esnafımızla birlikte kent insanı da kazançlı çıkacak” diye konuştu.

HASANKEYF SERGİSİ

Fuarda gazeteci – foto muhabiri Civan Değer’in açtığı Hasankeyf konulu fotoğraf sergisi yoğun ilgi görüyor. Ilısu Baraj suları altında kalan ve 12 bin yıllık tarihi geçmişi olan Hasankeyf’i anlatan fotoğraf sergisini ziyaret eden fotoğraf severlerin yüreklerindeki hüzünler yüzlerine bariz bir şekilde yansıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...