GAZETE SOKAK – 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 10.00’da Cizre Caddesi’nde başlayacak olan temizlik kampanyası, Cudi, Petrol ve Bayındır Mahallelerini devam edecek.

KAMPANYAYA 100 PERSONEL KATILACAK

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı 100 kişiden oluşan ekip; 5 süpürge makinesi, 4 çöp toplama aracı, 1 kepçe, 2 kamyon ve 2 arazöz ile başlatacakları kampanyanın hazırlıkları tamamlandı.

EŞBAŞKANLAR DA KATILACAK

Belediye Eşbaşkanları Op. Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz ile birlikte, Belediye Meclis üyeleri, Mahalle Komisyonları ve çok sayıda duyarlı vatandaşın da katılacağı temizlik kampanyası, ileriki süreçte kentin tamamına yayılacak.

‘CADDE VE SOKAKLARIMIZI HEP BİRLİKTE TEMİZLEYİP KORUYACAĞIZ’

Cumartesi günü 3 mahallede başlatılacak temizlik kampanyasına mahallelilerin de katılmasını için destek çağrısında bulunan Belediye Eşbaşkanları Op. Dr. Demir ve Korkmaz, “Cadde ve sokaklarımızı hep birlikte temizleyip koruyacağız. Kendimize yakışır temiz bir kentte hep birlikte yaşayacağız. ‘Temizlik imandan gelir’ sözünü göz önünde bulundurarak, bu amacımızdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Bu hedefe halkımızla beraber hep birlikte ulaşacağız” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...