GAZETE SOKAK – Batman’da 2008 yılından beri fotoğraf, sinema ve edebiyatla ilgili etkinlikler düzenleyen BART ( Batman Kültür ve Sanat Derneği ) 2018-2019 yılı sezonuna bir dizi etkinlikle start veriyor.

BATMANPARK AVM’DE SERGİ AÇILACAK

BART Fotoğraf Topluluğu üyelerinden M. Selim Toprak ve usta fotoğraf sanatçısı Sabri Özdemir fotoğraflarından oluşan ‘Petrolün Büyüsü’ adlı fotoğraf sergisi 28.09.2018 (yarın) tarihinde saat 17:30’da Batman Park AVM’de açılacak.

EKEİM’DE KURSLAR VE ATÖLYE ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

BART bünyesinde Ekim ayı başından itibaren temel fotoğraf kursları, atölyeler, fotoğraf gösterimleri sunum ve söyleşileri devam edecek.

SİNEMA FESTİVALİ BAŞLIYOR

BART Sinema Topluluğunca, BART’ın da ortağı olduğu Yeni İf2 film festival Eylül ayı programı 29.09.2018 Cumartesi saat 16:00’da BART gösterim salonunda yapılacak. Her ayın son Cumartesi günü İf film gösterimleri olacak. Gösterim sonrası film yönetmeniyle söyleşi ile sezonun ilk sinema etkinliğini yapılacak.

KİTAP VE SÖYLEŞİLER

BART Edebiyat Topluluğu, belirledikleri kitapları iki hafta arayla okuyup dernek toplantı salonunda kitap üzerine sohbetler, okur yazar buluşmaları adı altında yazarlarla kitapları üzerine söyleşi ve imza günü etkinlikleri yapmaktadırlar.

SOSYAL MEDYADA BART

İnstagramda @b.artbatmanksd ve facebook @Batmanart sayfamızdan Bart’ın etkinlikleri takip edebilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...