GAZETE SOKAK – Seçim sürecinde köşesinde AKP Van milletvekili Gülaçar’ı eleştiren gazeteci Oktay Candemir hakkında soruşturma başlatıldı.

Bir hafta önce, yazdığı yazılardan dolayı evine yapılan operasyon sonucunda 3 gün gözaltında kaldıktan sonra çıkarıldığı mahkemece adil kontrol şartı ile serbest bırakılan gazeteci Oktay Candemir’e bu kez de AKP Van milletvekili Osman Nuri Gülaçar’ı eleştirdiği gerekçesiyle yeni bir soruşturma daha açıldı.

Açılan soruşturma ile ilgili sosyal medya hesabında kendine has üslubu ve mizahi zenginlik içerikli ama kısa bir açıklama yapan gazeteci Candemir şöyle dedi:

“Kendisine ilişkin yazdığım bir yazıya çok sinirlenen Nevi şahsına münhasır AKP milletvekili zatül muhterem Osman Nuri Gülaçar efendi, hakkımda dava açmış. Ah hocam ah… Biz ne Valiler, ne Başkanlar gördük o duruşma salonlarında bi bilsen (!) Orada tanışmış oluruz. Ama mutlaka gel bak… Gelmemezlik yaparsan duruşmaya, vallahi kırılırım haberin olsun. Mahkemeyi kaybedersen beddua etmek yok ama.. Şimdiden diyeyim de demedi deme sonra.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha loading...