Çar. Ara 19th, 2018

Tacizciye 82 yıl hapis

GAZETE SOKAK – Iğdır’da 14 yaşındaki E.Y. ve 12 yaşındaki E.Y. adlı kardeşlere cinsel istismarda bulunan Burhan B., adlı kişiye 82 yıl 8 ay 6 gün hapis cezası verildi.

Iğdır Merkez’de 14 yaşındaki E.Y. ve 12 yaşındaki E.Y. adlı kardeşlere cinsel istismarda bulanan 54 yaşındaki Burhan B. adlı kişiye, “Çocuğa cinsel istismarda bulunmak”, “Kişiye hürriyetinden yoksun bırakma” ve “Çocuğu müstehcen yayınları okumaya ve seyretmeye teşvik” suçlarından 82 yıl 8 ay 6 gün hapis cezası verildi. Ocak 2018 tarihinde başlayan ve aralıklarla devam eden cinsel istismar olayı, 1 Nisan 2018 tarihinde E.Y.’nin 155’i aramasıyla ortaya çıktı. E.Y.’nin kendisi ve kardeşine sürekli cinsel istismarda bulunduğunu söylediği Burhan B., şikayetten 1 hafta sonra gözaltına alınarak Iğdır Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İSTİSMAR DEFALARCA KEZ YAŞANDI

24 Temmuz 2018 tarihinde Iğdır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada konuşan mağdur 14 yaşındaki E.Y., Burhan B.’nin kendilerine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. Kardeş E.Y. ise, korktukları için maruz kaldıkları duruma ses çıkartamadıklarını söyledi.

‘TELEFONUMDA MÜSTEHCEN GÖRÜNTÜ VAR’

Mahkemede konuşan sanık Burhat B. ise, suçlamaları kabul etmedi. Bu yaşına kadar mahkeme ve karakol yüzü görmediğini söyleyen Bat, “İşten eve gidip gelen biriyim. Bu suçlamayla karşınızda olduğum için utanıyorum. Benim telefonumda müstehcen görüntüler bulunmaktadır. Ancak çocuklar benim telefonu çalmışlardı. Ben de babalarına bu durumu söylemiştim. Babaları da benim evimi silahla basmıştı. Ben böyle bir suçlamayla karşınıza çıkmak yerine ölmeyi tercih ederim. Çocuklarım kimsenin yüzüne bakamamaktadır. Beraat ve tahliyemi talep ediyorum” dedi.

82 YIL 8 AY 6 GÜN HAPİS CEZASI

Ardından esas hakkındaki mütalaasını sunan savcılık, mağdurların ifadelerine itibar edilmesi gerektiğini belirterek, sanığın savunmasının suçtan kurtulma amaçlı olduğunu ve sanığın cezalandırılması gerektiğini ifade etti. Daha sonra kararını veren mahkeme, Burhan B.’ye, “Çocuğa cinsel istismarda bulunmak”, “Kişiye hürriyetinden yoksun bırakma” ve “Çocuğu müstehcen yayınları okumaya ve seyretmeye teşvik” suçlarından 82 yıl 8 ay 6 gün hapis cezası verdi. (MA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

php destek forumu php dersleri web tasarim dersleri seo dersleri seo nasıl yapılır webmaster araclari seo analiz araci site analiz araci webmaster forumu webmaster forum google forum adsense forum adwords forum web tasarım tasarım dersleri optimizasyon web forumu web forumları
Kentsel Dönüşümün sisli kentsel donusum sisli dekorasyon istanbul kentsel dönüşüm istanbul dekorasyon kaya insaat
istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve Taşımacılık evden eve nakliyat evden eve Taşımacılık Ankara Evden Eve Nakliyat İstanbul Beşiktaş evden eve nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Şile Evden Eve Nakliyat Kartal Evden Eve Nakliyat Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Beykoz Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Pendik Nakliyat Bostancı Evden eve nakliyat Erenköy Nakliyat Kozyatağı Nakliyat Mecidiyeköy Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Tuzla Aydınlı Nakliyat Sultanbeyli Adil Mahallesi Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Ev Eşyası Depolama Şehirler Arası Nakliyat İstanbul Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliyat Şirketi İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Firmaları Dudullu Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat