Per. Ara 13th, 2018

HDP’li vekil Acar Başaran: 25 Haziran günü demokrasi güneşi doğacak

GAZETE SOKAK – 24 Haziran’da yapılacak seçimler için çalışmalarını sürdüren Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Milletvekili (Adayı) Av. Ayşe Acar Başaran gittiği her yerde çığ gibi halkın ilgisiyle karşılaşıyor.

SEMT PAZARLARINA ZİYARET

HDP Batman İl Başkanı Nizamettin Toğuç, il yöneticileri Songül Korkmaz, Vildan Ergül, Abdullah Yıldız ve çok sayıda partiliyle semt pazarlarını ziyaret eden HDP Milletvekili Av. Ayşe Acar Başaran gördüğü ilgi karşısında 24 Haziran seçimleri için bir kat daha umutlandığını söyledi.

PAZARCI ESNAFI: PARTİMİZ HDP, UMUDUMUZ DEMİRTAŞ

Ayşe Acar Başaran ve beraberindekileri karşısında gören semt pazarı esnafı, “Partimiz HDP, umudumuz Demirtaş” diye sloganlar attı. Halkın heyecanıyla karşılaşan Milletvekili Acar Başaran ise bütün savaş çığırtkanlıkları ve yok etme politikalarına rağmen halklarımızın barış, demokrasi ve özgürlükçü isteminden vazgeçmediğini ifade etti.

20 HAZİRAN HDP MİTİNGİEN HALK DAVET EDİLDİ

20 Haziran günü Batman’da yapılacak ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın katılacağı miting için beraberindeki partililerle birlikte broşür dağıtan Acar Başaran, Batman halkını mitin günü alana davet etti.

“25 HAZİRAN GÜNÜ DEMOKRASİ GÜNEŞİNİ DOĞACAK”

24 Haziran seçimlerine de değinen Acar Başaran, “24 Haziran Türkiye’de demokrasi ve barış için dönüm noktası olacaktır. Halkımızın bütün baskı ve zorluklara rağmen 25 Haziran sabahında demokrasi güneşini doğuracağını biliyor ve heyecanla bekliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

php destek forumu php dersleri web tasarim dersleri seo dersleri seo nasıl yapılır webmaster araclari seo analiz araci site analiz araci webmaster forumu webmaster forum google forum adsense forum adwords forum web tasarım tasarım dersleri optimizasyon web forumu web forumları
Kentsel Dönüşümün sisli kentsel donusum sisli dekorasyon istanbul kentsel dönüşüm istanbul dekorasyon kaya insaat
istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve Taşımacılık evden eve nakliyat evden eve Taşımacılık Ankara Evden Eve Nakliyat İstanbul Beşiktaş evden eve nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Şile Evden Eve Nakliyat Kartal Evden Eve Nakliyat Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Beykoz Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Pendik Nakliyat Bostancı Evden eve nakliyat Erenköy Nakliyat Kozyatağı Nakliyat Mecidiyeköy Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Tuzla Aydınlı Nakliyat Sultanbeyli Adil Mahallesi Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Ev Eşyası Depolama Şehirler Arası Nakliyat İstanbul Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliyat Şirketi İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Firmaları Dudullu Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat