Çar. Ara 19th, 2018

HDP’li Gergerlioğlu gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanıyor

GAZETE SOKAK – Her fırsatta egemenler ve özellikle de ülke yöneticileri tarafından sıkça kullanılan ama hiçbir zaman olması gerektiği gibi uygulanmayan; demokrasi, barış, adalet, hak, hukuk gibi kavramlar her geçen gün daha da yıpranmaya yüz tutarken, toplumların insani ilacı ve sosyolojik anlamda adeta kötülüklerin panzehiri olması gereken bu kavramlar ne yazık ki hep söylemlerde kalıyor.

Ama bu değerleri koruyan ve halklarımıza hizmet etmek için bütün direnciyle çırpınanlar da var. İşte bunlardan biri de insan hakları savunucusu HDP Kocaeli 1. Sıra milletvekili Dr. Ömer Faruk Gergerlioğlu’dur.

Dr. Gergerlioğlu, mütevazı yapısı ve insani değerlere olan yaklaşımından dolayı gittiği her yerde değer görüyor. Kocaeli’nde seçim çalışmalarını sürdüren Gergerlioğlu gitti her yerde ve her kesim tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Derince’de seçim çalışmalarını sürdüren Gergerlioğlu, “Derince Yenikent mahallesi esnaflarımızı ziyaret edip Kadir Gecemizi tebrik ettik. Bu mübarek gecenin hatırına inşallah ülkemize ve dünyamıza barış gelir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

php destek forumu php dersleri web tasarim dersleri seo dersleri seo nasıl yapılır webmaster araclari seo analiz araci site analiz araci webmaster forumu webmaster forum google forum adsense forum adwords forum web tasarım tasarım dersleri optimizasyon web forumu web forumları
Kentsel Dönüşümün sisli kentsel donusum sisli dekorasyon istanbul kentsel dönüşüm istanbul dekorasyon kaya insaat
istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve Taşımacılık evden eve nakliyat evden eve Taşımacılık Ankara Evden Eve Nakliyat İstanbul Beşiktaş evden eve nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Şile Evden Eve Nakliyat Kartal Evden Eve Nakliyat Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Beykoz Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Pendik Nakliyat Bostancı Evden eve nakliyat Erenköy Nakliyat Kozyatağı Nakliyat Mecidiyeköy Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Tuzla Aydınlı Nakliyat Sultanbeyli Adil Mahallesi Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Ev Eşyası Depolama Şehirler Arası Nakliyat İstanbul Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliyat Şirketi İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Firmaları Dudullu Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat