Cts. Ağu 18th, 2018

BU PASTANE BAMBAŞKA..!

Kısa bir süre öncesine Batman’ın Gap mahallesinde açılan Bambaşka Pastanesi ve unlu mamuller imalathanesi Ramazan bayramına yönelik başlattığı sürpriz kampanya yoğun ilgi görüyor.

ONLARCA TATLI VE PASTA ÇEŞİDİYLE HİZMET VERİYOR

Gap Mahallesi Cafeler Caddesi Beyaz Grup Mobilyanın yanında bulunun Bambaşka Pastanesinde onlarca tatlı ve pasta çeşidi üretilerek satışa sunuluyor.

Çalışmaları hakkında bilgi veren Bambaşka Pastanesi sahibi Evin İnalcan, işletmelerinde çok sayıda tatlı çeşidi, pasta ve unlu mamul ürünlerinin üretimini yaptıklarını söyledi.

EV YEMEKLERİ SATIŞINA DA BAŞLAYACAKALR

Tatlı ve pasta çeşitleriyle birlikte yakın zamanda ev yemekleriyle de müşterilerine hizmet vereceklerini ifade eden İnalcan, “Kısa bir süre önce pastanemizi açtık, daha yeni olmamıza rağmen müşterilerimiz ürünlerimize yoğun ilgi gösteriyor. Ürünlerimizin çoğu kendi mutfağımızda üretiliyor. Önümüzdeki günlerde ürün yelpazemizi daha da geliştireceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

php destek forumu php dersleri web tasarim dersleri seo dersleri seo nasıl yapılır webmaster araclari seo analiz araci site analiz araci webmaster forumu webmaster forum google forum adsense forum adwords forum web tasarım tasarım dersleri optimizasyon web forumu web forumları