Pts. Kas 19th, 2018

Barış Anneleri: Kanın durması için bir oy HDP’ye bir oy Demirtaş’a

İSTANBUL – Barış Anneleri, barış, özgürlük, eşitlik ve adalet için “Bir oy HDP’ye, bir oy Demirtaş’a” dedi ve herkesi oylarına sahip çıkmaya çağırdı.
İstanbul Barış Anneleri Meclisi, 24 Haziran baskın seçime sayılı günler kala HDP’ye destek çağrısında bulundu. Barış Anneleri, “Bir oy HDP’ye ve bir oy Demirtaş’a” çağrısında bulundu. Anneler, ayrıca oy vermenin yanı sıra herkesin oyuna sahip çıkması çağrısında da bulundu.
Sakine Güven: “Cezaevlerinin boşalması için oyunuzu HDP’ye verin. Sandıklarınıza sahip çıkın.”
Berya Işık: “Barış için, eşitlik için oyumuzu HDP’ye verelim.”
Raife Çirik: “Eşitlik için, onurlu bir yaşam için oyum HDP’ye. Sandıklarımıza ve oylarımıza sahip çıkalım.”
Zekiye Ayık: “Hakların kardeşliği, annelerin ağlamaması için, Taybet anayı unutmadığımız için oylar HDP’ye. Bir oy HDP’ye bir oy Demirtaş’a. Oylarımıza sahip çıkalım.”
Basriye Asker: “Barış annesiyim. Barışı bütün dünya için istiyorum. Kendinize ve Demirtaş’a oy vermenizi istiyorum. Sandıklarınıza da sahip çıkın.”
Behiye Demir: “Kadınların katledilmemesi için oyunuzu HDP’ye verin ve sandıklarınıza sahip çıkın.”
Zeytun Özdemir: “Çocuklar katledilmesin diye oyumuzu HDP’ye verelim ve oylarımıza sahip çıkalım.”
Emine Erbek:  “Doğanın katledilmemesi için oylarımızı HDP’ye verelim. HDP’ye ve sandıklarımıza sahip çıkalım.”
Naciye Şahin: “Akan kanın durması için bir oyu HDP’ye bir oyu Demirtaş’a verelim. Sandıklarımıza sahip çıkalım.”
Perihan Akbulut: “Adalet, demokrasi ve barış için bir oyunuzu HDP’ye, bir oyunuzu Demirtaş’a verin ve oylarımıza sahip çıkalım.”
Zeynep Calıhan: “Tüm anneler için, gençler için, Cizre’de diri diri yakılan çocuklarımız için, buzdolabında cenazesi bekletilen kızımız için bir oy HDP’ye, bir oy Demirtaş’a. Oyumuza sahip çıkalım.”
Bedia Gokguz: “Özgürlük için oyunuzu HDP’ye verin. Bir oy HDP’ye, bir oy Demirtaş’a. Oyumuza sahip çıkalım.”
Güler Buğday: “Çocuklarımızın bombalar altından katledilmemesi için bir oy HDP’ye bir oy Demirtaş’a. Oyumuza sahip çıkalım.”
Aklime Keskin: “HDP her zaman barış istiyor. HDP’ye oy verelim, Demirtaş’a oy verelim, oyumuzu kendimize verelim.” (Mezopotamya Ajansı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

php destek forumu php dersleri web tasarim dersleri seo dersleri seo nasıl yapılır webmaster araclari seo analiz araci site analiz araci webmaster forumu webmaster forum google forum adsense forum adwords forum web tasarım tasarım dersleri optimizasyon web forumu web forumları
Kentsel Dönüşümün sisli kentsel donusum sisli dekorasyon istanbul kentsel dönüşüm istanbul dekorasyon kaya insaat
istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve Taşımacılık evden eve nakliyat evden eve Taşımacılık Ankara Evden Eve Nakliyat İstanbul Beşiktaş evden eve nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Şile Evden Eve Nakliyat Kartal Evden Eve Nakliyat Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Beykoz Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Pendik Nakliyat Bostancı Evden eve nakliyat Erenköy Nakliyat Kozyatağı Nakliyat Mecidiyeköy Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Tuzla Aydınlı Nakliyat Sultanbeyli Adil Mahallesi Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Ev Eşyası Depolama Şehirler Arası Nakliyat İstanbul Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliyat Şirketi İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Firmaları Dudullu Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat