Per. Ara 13th, 2018

HDP’li Feleknaz Uca’ya sevgi seli

(GAZETE SOKAK – ÖZEL) Dört duvar arasında tutsak bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürmek zorunda kalan HDP Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, siyasi birikimi ve mizahi yönüyle ilgi odağı olurken; HDP milletvekili adayları ise gittikleri her yerde adeta sevgi seliyle karşı karşıya kalıyor. Bunlardan biri de Batman Milletvekili adayı Feleknaz Uca’dır.

Pazar esnafını ziyaret etti

HDP Batman Milletvekili adayı Feleknaz Uca, HDP Batman Milletvekili Saadet Becerikli, parti yöneticileri ve kalabalık bir grupla ile birlikte halk pazarlarını ziyaret ederek; barış, demokrasi, özgürlükler, hak ve adalet için HDP’yi desteklemelerini istedi.

“Demirtaş Türkiye için kaçırılmaması gereken bir şanstır”

24 Haziran seçimlerinin, ülkede barışın sağlanması ve akan kanın durması için bir dönüm noktası olduğunun altını çizen HDP’li Feleknaz Uca, bu bağlamda partisinin ve Cumhurbaşkanı adayı olan Selahattin Demirtaş’ın önemli rol oynadığını hatta kaybedilmemesi gereken bir şans olduğunu aktardı.

Çocuklarla özel ilgilendi

Semt pazarlarının emekçi esnaflarını tek tek dinleyen Uca, burada karşılaştığı çocuklarla da birebir sohbet ederek gelecekleriyle ilgili konuştu.

Anneleri dinledi

Pazarlarda alışveriş yapan annelerden yoğun ilgi gören HDP milletvekili adayı Uca, toplumların en değerli varlığı olan anneleri üzmenin hiçbir inançta yeri olmadığına dikkat çekerek gördüğü ilgiden mutluluk duyduğunu ifade etti.

20 Haziran’da yapılacak mitinge halk davet edildi

Feleknaz Uca ve beraberindekiler seçim çalışmalarının yanı sıra HDP Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş adına hazırlanan bayram kartlarını da halka dağıttı. Uca, Batman halkını 20 Haziran tarihinde yapılacak mitinge davet ederek güçlü bir şekilde katılım sağlamalarını istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

php destek forumu php dersleri web tasarim dersleri seo dersleri seo nasıl yapılır webmaster araclari seo analiz araci site analiz araci webmaster forumu webmaster forum google forum adsense forum adwords forum web tasarım tasarım dersleri optimizasyon web forumu web forumları
Kentsel Dönüşümün sisli kentsel donusum sisli dekorasyon istanbul kentsel dönüşüm istanbul dekorasyon kaya insaat
istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve Taşımacılık evden eve nakliyat evden eve Taşımacılık Ankara Evden Eve Nakliyat İstanbul Beşiktaş evden eve nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Şile Evden Eve Nakliyat Kartal Evden Eve Nakliyat Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Beykoz Evden Eve Nakliyat İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Bostancı Evden Eve Nakliyat Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat - İstanbul Ataşehir Nakliyat YARIMCA Evden Eve Nakliyat Pendik Nakliyat Bostancı Evden eve nakliyat Erenköy Nakliyat Kozyatağı Nakliyat Mecidiyeköy Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Tuzla Aydınlı Nakliyat Sultanbeyli Adil Mahallesi Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Ev Eşyası Depolama Şehirler Arası Nakliyat İstanbul Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliyat Şirketi İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Firmaları Dudullu Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat